Prodej, komerční objekt, pozemek 1375 m², Zvěřínek, okr. Nymburk

Pohled na budovu
7 495 000 Cena včetně provize a kompletního právního servisu. Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Nabízíme ve Zvěřínku i jiné výrobní a komerční objekty na prodej a také skladovací halu k pronájmu! Kontaktujte nás pro více informací.

Prodej velmi zajímavé nemovitosti pro podnikání - komerčního objektu o užitné ploše 233,3 m² (+ rampy 52,2 m²) s vlastním parkovištěm a pozemkem o celkové ploše 1375 m², stojící přímo u frekventované ulice Nymburská, v obci Zvěřínek, okres Nymburk, pouhých 7 kilometrů od nájezdu na dálnici D11.

Objekt, který dříve sloužil jako samoobsluha, je aktuálně využíván jako výrobna plochých těsnění pro automotive.
Prostory jsou po kompletní a náročné rekonstrukci a mohou sloužit mnoha účelům - sídlu firmy se skladem, kancelářím, obchodu, výrobě, po nenáročné úpravě showroomu, vzdělávání, mohou být ordinací, ubytováním a podobně. Územní plán říká, že se má jednat o plochy občanského vybavení - tedy stravování, malobchodní prodej, služby, komerční zařízení, vzdělávací objekt, zdravotní služby, ubytování a další.

V roce 2012 bylo provedeno nové zateplení + fasáda, provedena výměna vnitřních rozvodů vody a odpadu, revidovaná a upravená elektroinstalace, vyměněna okna za plastová, krytina střechy za plechovou, objekt byl napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Byly instalovány dvoje vrata pro snadnou manipulaci zboží z nájezdových ramp. Objekt má kamerový systém, klimatizační jednotky.

Vnitřní uspořádání - 3 výrobní dílny (51, 42 a 29 m²), 3 sklady (29, 14 a 4 m²), jednací místnost (16 m²), sociální zařízení s toaletami (10 m²), šatna (7 m²), kompresorovna (2 m²), chodba (27 m²).

Možnost koupě i vedlejší budovy - lisovny s přímo sousedícím pozemkem (který může sloužit jako výrobní objekt přímo u Nymburské ul.), celkem byste tedy mohli koupit 3139 m² pozemku se dvěma objekty o zastavěné ploše 750 m², s parkovištěm.

Zvěřínek se nachází pouhých 2,5 kilometru od Sadské a 7 kilometrů od Nymburka, ve velmi oblíbené lokalitě pro strategické investice - v dojezdové vzdálenosti 25 minut do Prahy. Jenom pro zajímavost, v nedaleké Vrbové Lhotě nyní roste největší centrum ojetých vozů v Evropě.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresNymburk
UliceNymburská
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0973
Datum aktualizace25.03.2023
Druh objektuCihlová
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2342
Plocha parcely m21375
Plocha užitná m2233.3
Počet míst k parkování15
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
StavbaOstatní
TelekomunikaceInternet
TopeníJiné
DopravaDálnice, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha zahrady m21375
Užitná plocha přízemí m2260.3
Počet podlaží objektu1
Popis prostoru
Typ domuPřízemní
Druh prostorObchodní prostory
Stav prostoruVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Nymburská. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Jakub Němec
Kontaktní formulář
*
*
*
*
fname: phone: lname: