Naše služby

 

Záběry z ptačí perspektivy

Nic nedá zájemci o nemovitost ucelenější pohled, než záběr ze vzduchu. Je to jako byste vzali kostku a viděli jí najednou ze tří stran, místo z jedné.

Proto využíváme služeb kvalifikovaných odborníků přes záběry z výšky a jsme schopni vám v rámci standardních služeb poskytnout i video a fotografie z ptačí perspektivy. Kromě kvalitnější prezentace s videoprohlídkou a lepší představivosti pro budoucí zájemce o koupi nemovitosti máte od nás pak i krásnou vzpomínku.

Zobrazit více informací

 

Profesionální prezentace

Profesionální nafocení nemovitosti interiérovým fotografem, videoprohlídka, homestaging či virtuální prohlídka - to jsou standardní služby, které si zaslouží každá nemovitost. Ukáže jí kupujícím v tom nejlepším světle a díky tomu prodáte svůj byt, dům či pozemek za nejvyšší možnou cenu. V silně konkurenčním prostředí bude vaše nemovitost velmi atraktivní a nezapadne mezi ostatní inzeráty.

Zobrazit více informací

 

U každého bytu půdorys

Také jste si někdy prohlíželi inzeráty nemovitostí a vadilo vám, že tam chyběl půdorys?

U nás se vám to nestane. Každá nabídka prochází pečlivou kontrolou a před jejím zveřejněním klademe velký důraz na kvalitu podkladů a také pořízených snímků. Proto u každé naší nabídky bytu, domu a nebytového prostoru objevíte v galerii půdorys a máte tak možnost si udělat velmi dobrou představu o možném umístění zařizovacích předmětů, rozložení jednotlivých místností a vstupu do nich.

Zobrazit více informací

 

Marketing sociálních sítí

Doba se změnila. Už si lidé nepíší dopisy, nevolají si přes pevnou linku a nemají vytáčené telefonní připojení. Nastal čas sociálních sítí. Lidé přes ně komunikují, ba někteří v nich přímo žijí. Nemusíte být zrovna extremista, přesto jste již určitě nějaký ten čas na facebooku, instragramu či dalších sítích strávili. A my víme, jak jejich existenci využít ve prospěch vašeho prodeje/pronájmu.

Jsme školeni ve webovém marketingu a pracujeme s příspěvky například na facebooku a instragramu, kde zviditelňujeme nemovitost v dané oblasti formou nejrůznějších propagací, videí a fotek. Také jsme členy různých realitních skupin a spolupracujeme s dalšími kolegy v oboru.

Zobrazit více informací

Máte zájem o nějakou z těchto služeb? Kontaktujte nás!

*
*
*
fullname: lname: phone: email: