Prodej, stavební pozemek s rekreační chatou, 1571 m², Ratměřice, okr. Benešov

Okolí
5 990 000 Cena včetně provize a kompletního právního servisu Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

AKČNÍ CENA!!!
Je váš sen postavit si rekreační dům/chatu na klidném a exkluzivním místě? Mít vlastní pozemek, na kterém byste se realizovali? Nebo chcete koupit chatu s velkou zahradou prakticky sousedící se zámeckým parkem? Pak vás bude určitě zajímat prodej parcely pro individuální rekreaci o celkové ploše 1571 m² v klidné a dobře dopravně dostupné obci Ratměřice v okrese Benešov.

Jedná se o pozemek pro individuální rekreaci umístěný na klidném místě na okraji obce a s inženýrskými sítěmi - elektřina a voda (vlastní studna) zavedená až do chaty, odpady svedeny z chaty do jímky. Přístup na parcelu je po široké obecní cestě. Pro výstavbu lze využít jak místo, kde se nachází dřevěná chata, nebo popř. postavit v přední části pozemku (k čemuž je přizpůsobena i úprava pozemku) a chatu si ponechat (či s ohledem na fakt, že se jedná o dvě parcelní čísla, vymezit příjezd pro chatu a zvlášť oddělit horní část stavební parcely).

Chata má číslo evidenční, hotové rozvody elektřiny, je zateplená, na střeše je kanadský šindel. Nabízí zcela funkční kuchyň se sporákem a lednicí (zůstává). Za chatou se nachází druhá cesta s brankou a výhledem na louky a oboru, kde se pasou jeleni. Na pozemku stojí plechová garáž, je zde vybudovaná skalka, ohniště, parkování pro několik aut.

Zahrada je krásná, kultivovaná, stojí na ní několik vzrostlých stromů. Jedná se o velmi udržovaný a pěkný pozemek.

Parcela pravidelného tvaru má orientaci na čtyři světové strany. V územním plánu jde o zastavitelnou plochu, plochu rekreace. Na pozemku lze vystavět venkovské bydlení s přízemím a obytným podkrovím.

Obec Ratměřice je vzdálena pouhých 10 kilometrů od Votic, 17 kilometrů od Vlašimi a 20 kilometrů od Benešova. V Ratměřicích je mateřská škola, autobusová zastávka, potraviny, knihovna, zámek, fotbalové hřiště, hospoda. Zámek Ratměřice nabízí restauraci a krajinářský park, ve kterém se mimo jiných nacházejí dva sekvojovce obrovští, které jsou nejvyššími exempláři v Čechách.

Vřele doporučujeme, bližší info v RK.

Informace o nabídce

Lokalita
Parcela
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0946
Datum aktualizace20.12.2022
Umístění objektuCentrum obce
Zastavěná plocha m222
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěElektřina
OstatníPlot
StavbaRekreační chata
ZástavbaObytná
TopeníLokální elektrické
DopravaSilnice, autobus
Plocha zahrady m21571
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21571
VodaVoda - studna
OdpadJímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Jakub Němec
Kontaktní formulář
*
*
*
*
phone: lname: email: fname: