Prodej, stavební pozemek, 694 m², Hostín u Vojkovic, okr. Mělník, REZERVOVÁNO

REZERVOVÁNO Okolí
2 990 000 Cena včetně provize a kompletního právního servisu. Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Je váš sen postavit si rodinný dům kousek od Prahy? Mít vlastní pozemek, na kterém byste realizovali vaše představy o bydlení? Pak vás bude určitě zajímat prodej lukrativní stavební parcely o ploše 694 m² v klidné a dobře dopravně dostupné lokalitě Hostína u Vojkovic.

Jedná se o pozemek pro bydlení umístněný prakticky v centru obce, přitom v nově vznikající zástavbě a s inženýrskými sítěmi přivedenými na pozemek - nyní probíhá zajištění rozvaděče pro odběr elektrické energie, je vydaný pravomocný územní souhlas k připojení vody a kanalizace, realizace aktuálně probíhá a zajišťuje jí stávající vlastník. Veškeré inženýrské sítě se nachází pod sousedící obecní komunikací, po níž je zajištěn přístup na pozemek.

Rovinatá parcela pravidelného tvaru má orientaci na čtyři světové strany. V územním plánu jde o plochu BV, plochy bydlení, bydlení venkovské. Dle textové části ÚP je zde vhodné vystavět rodinný dům, jehož výstavba bude respektovat převažující strukturu a charakter okolní
zástavby (jako např. měřítko, hmoty, sklonitosti střech apod.). Ideální je tedy projektovat dům se sedlovou střechou o dvou podlažích.

Obec Hostín u Vojkovic je vzdálena pouhých 20 minut jízdy po D8 k OC Letňany, 12 minut od Neratovic, 13 minut od Odolene vody či 15 minut od Kralup. Z Hostína jezdí autobus na Metro Kobylisy nebo do Kralup. V obci je základní a mateřská škola, potraviny. V navazujících Vojkovicích je pak pošta, další MŠ, hostinec, fotbalové hřiště a obchod. Lokalita je známá pěstováním chřestu nebo jezerem Vojkovice, nabízející koupání v letních měsících. V blízkosti je pak také les s vrchem Dřínov, zámek Veltrusy, jahodárna Vraňany nebo historické město Mělník.

Vřele doporučujeme, bližší info v RK.

Informace o nabídce

Lokalita
Parcela113/1
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0907
Datum aktualizace27.05.2022
Umístění objektuCentrum obce
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
OstatníPlot
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná
DopravaDálnice, silnice, autobus
Komunikace 
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2694
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tato už je bohužel nedávno zarezervovaná, ale zanechte nám svůj kontakt, kdyby z rezervace sešlo. Můžeme Vám i najít podobnou.
Jakub Němec
Kontaktní formulář
*
*
*
*
fname: lname: fullname: