Prodej, stavební pozemek, 1364 m², Mšec, okr, Rakovník, REZERVOVÁNO

REZERVOVÁNO Katastrální mapa
1 695 000 Cena včetně provize a kompletního právního servisu. Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Exkluzivně nabízíme prodej rovinaté parcely o ploše 1364 m² v žádané obci Mšec, v okrese Rakovník.

Pozemek, který je v územním plánu veden jako plocha RI - umožňující stavby s přízemím a obytným podkrovím pro rodinnou rekreaci (lze zřídit trvalé bydliště), se nachází v nově vznikající zástavbě rodinných domů a je obklopen stavebními parcelami. I proto nyní vlastník prodávaného pozemku požádal o změnu územního plánu na plochy bydlení venkovské.

Oplocená zahrada nabízí vzrostlé stromy, vrtanou studnu (momentálně není využívaná, zřejmě bude nutné jí prohloubit) a příjezd po nově zbudované asfaltové komunikaci (ulice Kalivodská, kde se zároveň nachází obecní vodovod a kanalizace). Majitel pozemku zažádal o elektrickou přípojku.

Jedná se o velmi udržovaný a pěkný pozemek situovaný na 4 světové strany. Výhodou je i možnost dělení. Minimální plocha stavební parcely totiž činí v tomto katastrálním území 800 m², minimální plocha pro zahradu není určena.

Ve Mšeci je mateřská a základní škola, zámek, obecní knihovna, pošta, dvoje potraviny, čerpací stanice, fotbalové hřiště, dětské hřiště, autobusová zastávka se spojením na Rakovník a Slaný. V okolí je hezká příroda - soustava rybníků (Pilský, Červený, Mlýnský, Jopát, Punčocha, Bucký, Třtický) začíná přímo v obci, CHKO Křivoklátsko začíná pouhých 5 kilometrů od pozemku. Město Nové Strašecí je vzdáleno 7 kilometrů, Slaný 17 kilometrů, okraj Prahy je po dálnici pouhých 23 minut (38 kilometrů).

Vřele doporučujeme, bližší info v RK. Možnost financování hypotékou.

Informace o nabídce

Lokalita
ObecMšec
Parcela175
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0953
Datum aktualizace22.05.2023
Umístění objektuCentrum obce
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěVodovod
OstatníPlot
StavbaOstatní
ZástavbaVenkovská
DopravaDálnice, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21364
VodaVoda - studna
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tato už je bohužel nedávno zarezervovaná, ale zanechte nám svůj kontakt, kdyby z rezervace sešlo. Můžeme Vám i najít podobnou.
Jakub Němec
Kontaktní formulář
*
*
*
*
fullname: email: fname: