Prodej, lukrativní stavební parcela, 767 m², Tlustice, okr. Beroun

Okolí
4 695 000 Cena včetně provize a kompletního právního servisu. Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Cena při rychlém jednání!

Možnost převzetí stávající hypotéky s velmi zajímavým úrokem 1,99 % s fixací do 05/26!

Je váš sen postavit si rodinný dům v žádané lokalitě kousek od Prahy po D5? Mít vlastní pozemek, na kterém byste realizovali vaše představy o bydlení? Pak vás bude určitě zajímat prodej lukrativní stavební parcely o ploše 767 m² v klidné a dobře dopravně dostupné lokalitě Tlustice, okr. Beroun, exit 34 - Žebrák/Hořovice.

Jedná se o rovinatý, kompletně zasíťovaný (elektřina, plyn, kanalizace, voda) pozemek pro bydlení umístěný v zástavbě "Za Školou" prakticky v centru obce. Jedná se o jeden z posledních nezastavěných pozemků v lokalitě, která vznikla na základě územního rozhodnutí v roce 2005. Výhodou tak je, že okolní domy jsou již postaveny a jedná se o klidnou rezidenční čtvrť.

Parcela pravidelného tvaru má orientaci na čtyři světové strany. Dle rozhodnutí o umístění stavby je zde možné vystavět rodinný dům se zastavěnou plochou až do 200 m², bungalov či patrový dům s obytným podkrovím, se sedlovou střechou o sklonu 35-38 stupňů a taškovou střešní krytinou červenohnědé barvy.

Obec Tlustice je vzdálena pouhých 25 minut jízdy po D5 ze Zličína, 14 minut od Berouna a pouhých pár minut do Hořovic. Z Tlustic jezdí autobus na Zličín nebo do Hořovic. V obci je základní a mateřská škola, 2x potraviny, restaurace, fotbalové hřiště, několik dětských hřišť. Lokalita je známá nádhernou přírodou - na jedné straně monumentálním hradem Točník - Žebrák, na druhé straně se tyčí Plešivec, Studený Vrch a CHKO Český Kras. Aktivní rodinu bude zajímat například Tetínská vyhlídka, Hudlická skála, Levandulové údolí či Vyhlídkové křeslo u Mořinky. Pokud tedy uvažujete o koupi pozemku na místě obklopeném krásnou krajinou, určitě si dohodněte prohlídku.

Vřele doporučujeme, bližší info v RK.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresBeroun
Parcela570/27
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0997
Datum aktualizace09.09.2023
Umístění objektuCentrum obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, plyn, elektřina
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná
DopravaDálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2767
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Jakub Němec
Kontaktní formulář
*
*
*
*
email: