Prodej, byt 3+kk, 69,1 m², DV, Praha 5 - Hlubočepy

Chodba
7 990 000 Pro zájemce o družstevní bydlení: platba 2 989 455 Kč, poté měsíční splátky anuity celkem 5 000 545 Kč. Byt s okamžitou možností převodu do OV při zaplacení celé inzerované ceny. Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Krásný nový byt 3+kk o podlahové ploše 69,10 m² s balkonem (3,50 m²), který se nachází v rezidenčním šesti podlažním projektu Kaskády Barrandov od společnosti FINEP. Součástí prodeje nemovitosti je i garážové stání a sklep.

Tento byt je nabízen budoucímu majiteli i s garážovým stáním a sklepem. V rámci plánovaných budoucích výstaveb projektu bude vybudováno nové centrální náměstí s obchody, kavárnou, minipivovarem, fitness centrem a dalšími službami.

Pro ještě lepší dopravní dostupnost bude prodloužena tramvajová trať, která bude mít svou zastávku na nově vzniklém náměstí. Jedním z velkých benefitů pražského Barrandova je blízkost unikátního přírodního parku Prokopské údolí.

Barrandov svým obyvatelům nabízí kompletní občanskou vybavenost a plnohodnotnou městskou infrastrukturu v podobě škol, školek, zdravotnických zařízení, úřadů nebo obchodů. Velkým bonusem je třeba i celoročně otevřený aquapark. Dopravní dostupnost lokality s centrem zajištuje několik tramvajových linek, které v pravidelných intervalech jezdí na Smíchovské nádraží (12 min) i na Václavské náměstí (20 min). Barrandov je ideální lokalitou pro všechny věkové kategorie.

Konkrétní bytová jednotka je již vybavena kvalitní rohovou kuchyňskou linkou vyhotovenou na míru přímo od truhláře. Součástí kuchyňské linky jsou veškeré zabudované spotřebiče zn. Siemens.

Budete-li mít zájem o převod bytu do osobního vlastnictví, bytové družstvo tuto možnost umožňuje samozřejmě po zaplacení zbývající anuitní částky, která nyní činí 5 000 545 Kč. Pokud budete chtít ponechat byt v družstevním vlastnictví, budete poté splácet tuto anuitu v měsíčních splátkách. Nyní se anuitní částka přepočítává.

Informace o nabídce

Lokalita
Pražský obvodPraha 5
Část obceHlubočepy
Uliceskryto
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky0837
Datum aktualizace12.04.2021
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
VybavenoČástečně
Počet podlaží objektu6
Celková podlahová plocha m269
Plocha balkónu m23
Počet bálkónů1
Počet garáží1
ElektřinaElektro - 230 V
OstatníVýtah
StavbaOstatní
ZástavbaObytná
Topeníústřední dálkové
DopravaVlak, MHD, autobus
Počet bytů85
Počet sklepů1
Podlaží podzemní1
Rok kolaudace2020
Popis bytu
KategorieByty
Číslo podlaží v domě4
Dispozice bytu3+kk
Vlastnictvídružstevní
Stav bytuNovostavba
VodaVoda - zdroj pro celý objekt
OrientaceSever, Východ
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaC - Úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.
Spotřeba110 kWh/m² za rok
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Ing. Monika Babulicová

Ing. Monika Babulicová
+420 735 090 418
monika.babulicova@nrk.cz

Kontaktní formulář
*
*
*
*
lname: phone: fname: